Spam

Jeśli chcecie bym przeczytała waszego bloga i skomentowała go to podawajcie linki w komentarzach. : D

Proszę byście nie robili tego pod postami, bo ja szczerze nie mogę się połapać ze wszystkim ;)

39 komentarzy:

 1. Super blog ; )
  Wopadaj : http://vivienne-and-katherine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozdział 4, u mnie na blogu. Zapraszam :3
  now-leave-me-alone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozdział 6 u mnie na bloguu . Zapraszam ; )
  now-leave-me-alone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozdział 7, u mnie na blogu. Wpadnij, zapraszam ;)
  now-leave-me-alone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie zapraszam na 17 rozdział na blogu http://tell-me-what-you-feel.blogspot.com/ Pozdrawiam i życzę miłego czytania. Proszę zostaw komentarz, gdyż on niego zależy czy pojawi się nowy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej! Serdecznie zapraszam na nowe opowiadanie http://pretty-dangerous-rich.blogspot.com/ właśnie pojawili się bohaterowie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam. Zachęcam do komentowania, wyrażania swojej opini. Z góry dziękuję. Przepraszam jeżeli uznasz to za spam ;)-Rose

  OdpowiedzUsuń
 7. chlopakztatuazem.blogspot.com <--- zapraszam bardzo serdecznie :) mam napisane już 10 rozdziałów, ale na blogu widnieje na razie 6 (dziś lub jutro dodam 7). miło by mi było, gdybyś poczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na moje nowe opowiadanie.
  http://to-czego-potrzebuje.blogspot.com/

  "Nazywam się Cher Lorens, mam 17 lat i mieszkam w Los Angeles. Nie mam rodzeństwa choć samotność mi doskwiera. Chodzę do ostatniej klasy liceum. Moje życie mogłoby wydawać się wręcz idealne ale niezupełnie... [...]"

  OdpowiedzUsuń
 9. (przepraszam z góry za spam )
  Serdecznie zapraszam na nowy rozdział : http://tell-me-what-you-feel.blogspot.com/ życzę przyjemnego czytania. Proszę zostaw po sobie komentarz, koniecznie chcę poznać twoją opinię ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dawno cię u mnie nie było... :<
  Może wpadniesz? Trochę się zmieniło.:)
  now-leave-me-alone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy26/1/13 23:55

  "- Dlaczego się zatrzymałeś ?
  - Tak jak mówiłem musimy porozmawiać, a że wcześniej nie mieliśmy okazji, to czemu nie tu i teraz ? - odpowiedział mi pytaniem, wzruszając ramionami i patrząc na mnie tym swoim przenikliwym spojrzeniem.
  - W takim razie mam pytanie. Czego Ty, Louis nie rozumiesz w zdaniu "Nie mamy o czym rozmawiać"?!
  - A tego, że mamy o czym porozmawiać, tylko Ty uparcie twierdzisz inaczej. " Jeżeli chcesz się dowiedzieć, o czym Louis chce porozmawiać z Eleną, serdecznie zapraszam na jednej z ostatnich rozdziałów na blogu: 4ever-onedirection.blogspot.com. Jeżeli już przeczytasz, wyraź proszę swoją opinię, która jest dla mnie ważna. Z góry dziękuje i przepraszam za spam ;*

  OdpowiedzUsuń
 12. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. [spam]
  "Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ? "
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com < 33

  OdpowiedzUsuń
 14. Cześć! Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga, który liczy już cztery rozdziały. Historia opowiada o Rosalie, która została pokrzywdzona przez los. Najpierw śmierć matki, sierociniec, a następnie życie na własną rękę, podczas którego poznaje chłopaka. Kiedy myśli, że może być coraz lepiej, zostawia ją, gdyż chce się teraz skupić na karierze. Załamana Ros postanawia opuścić rodzinne miasto – Londyn – w którym jak mówi nic jej już nie trzyma i przeprowadza się do Stanów w poszukiwaniu swojej cioci, siostry jej zmarłej mamy. Czy to się jej uda? Czy w los się do niej uśmiechnie? Wszystkiego się dowiesz czytając. Jeśli znajdziesz czas i wejdziesz na mojego bloga, przeczytasz, a Ci się spodoba, zachęcam do komentowania, obserwowania i w ogóle, pozostania na dłużej. Sama wiesz, że czytelnicy są głównym filarem podtrzymującym każde opowiadanie. Przepraszam za spam, pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam!

  make-dreams-come-true-la.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam na 20 rozdział - http://tell-me-what-you-feel.blogspot.com
   i na 3 rozdział - blind-way.blogspot.com

   Usuń
 15. [spam]Kate Allen. Życie szybko pokazało jej swe prawdziwe oblicze. W młodym wieku wystawiło ją bez Boskiej opieki, tuż przed nosy wygłodniałych drapieżników. Walcząc o przetrwanie zbudowała wokół siebie mur, a przed oczyma miała jedynie widok drapieżców rzucających się na jej ciało. Czy kiedy odważy się przekroczyć próg bezpiecznej fortecy, życie znów przypomni jej, że nadzieja jest już zakopana głęboko pod ziemią?
  zapraszam: http://gorzka-strona-cukierka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy6/3/13 21:26

  Nie dawno powstały blog, na którym ukazują się recenzje blogów. Zgłaszający się blogowicze słyszą parę słów pochwał, ale nie tylko. Nie szczędzimy uzasadnionej krytyki. Ty też chcesz poznać ocenę kogoś innego? Jeżeli tak, zapraszam na:
  zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com
  + Zapraszam także do brania udziału w konkursie organizowanego na powyżej stronie ;)
  Przepraszam za SPAM ;C

  OdpowiedzUsuń
 17. Dwoje młodych i bardzo utalentowanych ludzi. Ona i on. Zakochani w sobie do granic możliwości. Czy tragiczne przeżycia dziewczyny, odległość 1720 km i długotrwałe rozłąki nie zniszczą tego wspaniałego uczucia? Tego musicie przekonać się sami ale wiedzcie że że życie szykuje im dużo niespodzianek.

  Zapraszam:
  http://meandonedirection-julia.blogspot.com/
  xx Julia

  OdpowiedzUsuń
 18. Chciałabym zaprosić Cię na mojego bloga : http://my-red-sky.blogspot.com/
  fragment: Na miłość nie ma przepisu, a istnieje.
  Nie ma ciała, a da się ją czuć.
  Nie widzimy, lecz wiemy.
  Zaufanie. [...]Chwycił jej dłonie i pociągną. Wstała. Podniósł jej podbródek i oparł swoje czoło o jej. Patrzyli sobie nawzajem w oczy. Rozmawiali, nic nie mówiąc i rozumiejąc się. Od zawsze tak pomiędzy nimi było. Przycisnął swoje wargi do jej, zachłannie. Przekazując wszystko, wszystko co chciał jej dać i powiedzieć, a tego nie zrobił. W ich sercach zapłonął ogień, przelewany wodą. To prywatne uczucie, które zaistniało w nich, można nazwać… nie, tego nie można nazwać.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy28/3/13 12:09

  www.secret-of-true-love.blogspot.com > Zapraszam <3

  OdpowiedzUsuń
 20. [SPAM]
  Avalon, Dione i Darcy to trzy przyjaciółki. Pochodzą z Londynu, wszystkie są z bogatych rodzin, ale nie szczycą się tym. W czasie letnich wakacji wyruszają na podbój Ameryki.
  Pierwszy cel to Nowy jork, później Chicago, skąd kierują się do Atlanty. Następnie kolejno: Phoenix, Las Vegas i Los Angeles, gdzie zostają na dłużej.
  Po drodze wplączą się w niejedne kłopoty. Poznają co to znaczy prawdziwa zabawa, dragi, picie. Będą wzloty i upadki, śmiech i płacz. Jest jeszcze jedno pytanie: jak piątka nowo poznanych chłopców odmieni ich życie?

  http://maybe-tomorrow-is-your-day.blogspot.com
  Oletka

  OdpowiedzUsuń
 21. Co robisz kiedy go nie będzie? Jedynej osoby, którą darzysz tym szczególnym uczuciem zwanym "miłość"? Co gorsza, co będzie jeśli on znienacka powróci odmieniony, a ty będziesz gotowa mu przebaczyć? Ale co będzie jeśli będziesz zmuszona z nim zamieszkać, z nim i jego przyjaciółmi? Co będzie jeśli oni zaczną w Ciebie ingerować?
  Czy poddasz się bez walki?
  Oto historia dziewczyny z pasją, dziewczyny samotnej i błędnie ocenianej, dziewczyny, która zamknęła się przed miłością, historia Joy Payne...
  Zapraszam, za obserwowanie i komentarz zawsze staram się odwdzięczyć :*

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy14/4/13 13:31

  Po prostu zapraszam.
  http://untraveled-roads.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...
  W opowiadaniu nie zabraknie postaci Harry'ego Stylesa. Ale innego niż sądzicie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Wrogie? a może coś więcej niż tylko to . Dla Niall'a owszem coś więcej a dla Lottie? nie szczególnie , po miesiącach przekonuje się do chłopaka . Ale nadal nie jest przekonana co do swoich uczuć .
  http://neversayneveruntilyoutry.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. [spam]

  Zamknij drzwi.
  Przekręć klucz.
  Odwróć się i odejdź.
  Nigdy nas tu nie było.
  Samotny oddech w pomieszczeniu snu.
  Nie widać ścian, tylko mgła.
  Znajomy aromat - rozpaczy.

  Historia dwojga ludzi. Ludzi, którzy po woli przestają żyć.

  http://my-red-sky.blogspot.com/
  Zapraszam :>

  OdpowiedzUsuń
 26. Serdecznie zapraszam na nowo powstałego bloga o tematyce 1D www.the-hesitate.blogspot.com
  "Dwoje marzycieli dążących z zapartym tchem ku swym największym marzeniom spotyka się pewnego dnia. Jakże inaczej mogłoby się to zakończyć jak nie choćby przyjaźnią? Niestety wszystko ma swój koniec, a w tym przypadku był on zdecydowanie przedwczesny. Lecz tak, jak kwiaty zakwitają co roku na wiosnę, tak samo ta więź odżyła. Mijają ponad dwa lata. On jest już niemalże na szczycie swych marzeń, ona dopiero wspięła się na pierwszy schodek. On wyciąga do niej pomocną dłoń, a ona w życiu nie przypuszczałaby, że jego zamiary mogą być nie do końca czyste..."

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Nasze uczucie zaczęło się od nienawiści, rozkwitło w żal, smutek oraz gorycz... skończyło się na miłości, niedocenionej miłości. Czy na prawdę między nami musiało tak być?
  Serdecznie zapraszam na opowiadanie pisane sercem.
  http://die-in-love.blogspot.be/

  OdpowiedzUsuń
 28. fanfiction o Liamie! two-facess.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Żyjesz myśląc, że masz całą wieczność na rozpatrywanie najróżniejszych spraw. Nie zdajesz sobie jednak sprawy, że jedna chwila potrafi zniszczyć wszystko. Sprawić, że jakiekolwiek jutro przestaje istnieć. Przewrócić twoje życie do góry nogami, pokazując ulotność chwil. Zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele miałeś, gdy jedyne co trzymasz w swoich ramionach to wspomnienia.
  Zayn stracił wszystko, co miało dla niego znaczenie. Ronnie odeszła, a on nie mógł nic na to zaradzić. Czy uda mu się ją odzyskać? Czy może już na zawsze będzie musiał zapomnieć o ukochanej, nie mając pojęcia, co zrobił nie tak?

  Zapraszam na bloga www.when-i-was-your-man.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Hej! ocenisz, skomentujesz?

  Streenvege to ulica dość spokojna. W małym, dwupiętrowym i szczególnie bardzo przytulnym domku mieszka Deby - dziewczyna miła, inteligentna i mądra. Mieszka jedynie ze swoją kochaną babcią, która wzieła dziewczynę pod opiekę, kiedy to jej rodzice tragicznie zmarli. Jej życie przepelnia ciągły strach... Ktory po czterech latach ustąpi. Czego? Bala sie jedynie tego, iż jej stary, najlepszy przyjaciel wroci. I wrócił... Jak poradzi sobie z powrotem chłopaka, o którym chciała zapomnieć? Przekonaj się sam ;)

  Zapraszam! http://it-makes-no-sense-to-live-in-sorrow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Skrzywdzona osoba potrafi dość emocjonalnie podchodzić do życia. Tak było w tym przypadku. Niegdyś zagubiona dziewczyna - pokarana.
  Dzisiaj - niszczycielska siła, która czyha za rogiem na twoje potkniecie.
  Taka właśnie jest Amelia 'Lizzy' Anderson.
  Czy tajemnicza modelka posiada uczucia? Tak.
  Ale co się stanie, gdy ponownie spotka źródło swego problemu? Zyska zemstę czy odkupienie?
  A jeśli do tego dołączymy członków sławnego boysbandu?
  Złość, nienawiść, status - historia w blasku mediów, która potrafi zniszczyć człowieka.

  http://hater-fanfiction.blogspot.com

  Pozdrawiam, Kliii ♥

  OdpowiedzUsuń
 32. Serdecznie zapraszamy na bloga z opowiadaniem o One Direction. Leonie przeprowadza się do Londynu, czy zaaklimatyzuje się w nowym otoczeniu i szkole? Co się stanie, kiedy na swojej drodze spotka nieodpowiedniego chłopaka? Historia nietypowej miłości, ale również wielu problemów. Fabuła dająca do myślenia - po prostu o życiu i ludzkich problemach. ZAPRASZAMY!

  i-wanna-hold-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.

  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam na nowy rozdział! ;)

   Usuń
 34. zapraszam do mnie :)
  -----> http://aleksandra-and-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 36. PIERWSZE POLSKIE TŁUMACZENIE HAUNT
  Carrie to normalna nastolatka z normalnymi problemami, jednak zmienia się to, gdy przeprowadza się nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. A co najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, a wraz z nim wszystko co najgorsze.
  "Tworzymy okropności by pomóc sobie z rzeczywistością"
  http://haunt-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy29/7/14 14:52

  "Wykorzystując cudzą niewinność, można wiele osiągnąć..."
  Zapraszam na fanfiction gdzie głównym bohaterem jest Liam Payne.
  http://you-are-next-liam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine