14 lut 2015

You'll be my hero

Witam bardzo serdecznie :)
Przychodzę tutaj z pewną ważną sprawą. Bardzo, bardzo, bardzo dawno temu nie było tutaj żadnego nowego rozdziału, albo nawet posta dotyczącego czy blog nadal będzie "funkcjonował". 
A więc, może zacznę od początku :)
Kiedy wpadł mi do głowy pomysł, aby napisać tą historię, obiecałam sobie, że napiszę ją do końca (nawet jeśli miałoby to trwać wieki- co tak właściwie się stało) i mam zamiar dotrzymać tej obietnicy, którą złożyłam samej sobie.
 Jak może zauważyliście (bądź nie) zmienił się wystrój bloga, a to dokładnie jeden krok, do wielkiej zmiany, która miała się szykować. Lecz, w pewnym momencie w mojej głowie narodził się nowy pomysł. Mianowicie, przeniesienie opowiadania na Wattpad'a i rozpoczęcie wszystkiego od początku i tak też zrobiłam.
 Tak więc w tym momencie kończy się moja przygoda z Bloggspot'em a zaczyna z Wattpad'em i od teraz można znaleźć tam całe opowiadanie. Myślę, że takie "odświeżenie" historii na pewno się przyda.

Tym oto gestem, chcę Was serdecznie zaprosić na You'll be my hero

Na razie wszystko nie jest tak jak być powinno, ale z czasem będzie :)
Rozdziały będą pojawiały się regularnie, raz w tygodniu :) Przepraszam za wszytko i zapraszam bardzo serdecznie, na początek tej samej historii :)
Mam jeszcze małą prośbę, byłabym wdzięczna, gdybyście zostawili po sobie "ślad", bym wiedziała, że jednak ktoś tutaj jest/był ♥

1 komentarz:

  1. Spoko
    Dopiero co tu trafiłam i mam nadieje że tam też będziesz tak fajnie pisać :)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine